JTM Partners

Havárie nebo dotaz?

Postihla vás havárie vody nebo se potřebujete jen na něco zeptat? Volejte od 8:00 do 18:00

+420 777 305 632

Prodej řadového domu na Lipně

Nabízíme Vám k prodeji poslední ze čtyř luxusních a zároveň stylových řadových pasivních domů, který se nachází v klidné obci Přední Výtoň, nedaleko Lipna nad Vltavou. Obec se nachází přímo na břehu Lipna, kousek od bruslařské a cyklistické stezky kolem přehrady. Nedaleko jsou rakouské lyžařské areály Hochficht a Sternstein. Domy stojí na kouzelném klidném místě pár desítek metrů od samotné lipenské přehrady a zároveň mimo veškerý turistický ruch. Obytná plocha domů je 110 m2, každý dům má dva balkony, zahradu a parkovací stání. Všechny domy jsou provedeny ve vysokém standardu včetně tepelného čerpadla, rekuperace a s venkovními žaluziemi. Stropy přízemí tvoří pohledová dřevěná konstrukce spolu s betonovým stropem. Je tím tak splněn požadavek vzhledu dřevěné stropní konstrukce a zároveň plní odpovídající nároky na dnešní moderní stavby. Domy mají vlastní zdroj vody.

 

V současné době zdíme obvodové zdivo 1NP. Předpokládaný termín dokončení je jaro/2021. Rodinné domy jsou řešeny tak, aby se staly ideální investicí pro vlastní rekreaci, nebo jako investice za účelem pronájmu nemovitosti, které jsou v této lokalitě velmi žádané.

Zobrazit vše
Zobrazit méně

Popis nemovitosti

Adresa
Přední Výtoň
Počet pokojů
4+kk
Užitná plocha
110 m2
Inženýrské sítě
elektro, studna, vlastní ČOV
Typ budovy
Rodinný dům
Plocha pozemku
250 m2
Garáž/garážové stání
Stání
Terasa/balkón
Balkon
Počet podlaží
2
Měsíční náklady na provoz
Na dotaz
Cena
6.980.000,- vč. právního servisu

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte naši makléřku a sjednejte si nezávaznou prohlídku.

Můžete mi také napsat

Jaké s námi mají zkušenosti naši zákazníci?

Vždy se snažíme, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni s našimi službami a mohli nás bez špatného svědomí doporučit svým známým. Zde je několik krátkých referencí, které nám zaslali.